Przychody Home.pl o 50 proc. wyższe niż przed rokiem

Home.pl, dostawca usług internetowych dla MŚP, raportuje rekordowe wyniki za 3 kwartały br. Sprzedaż w tym okresie wyniosła 14,4 mln...

Home.pl, dostawca usług internetowych dla MŚP, raportuje rekordowe wyniki za 3 kwartały br. Sprzedaż w tym okresie wyniosła 14,4 mln zł, zysk brutto - 2,7 mln zł, co oznacza wzrosty odpowiednio o 50 proc. i 20 proc. Na wzrost wpłynęła przede wszystkim rosnąca sprzedaż usług hostingowych oraz domen internetowych w segmencie małych firm. Prognoza na cały rok 2006 zakłada osiągnięcie 22 mln zł sprzedaży i zysku brutto 4 mln zł (wzrost rok do roku o 60 proc. i 35 proc.). Home.pl obsługuje już sporo ponad 100 tys. domen, na koniec roku chce osiągnąć poziom 150 tys. obsługiwanych domen. Jest największą tego typu firmą na polskim rynku. Od końca ub.r. Home.pl współpracuje kopromocyjnie z Google Polska. Klienci Home.pl otrzymują za darmo kupony o pewnej wartości (np. 200 zł) do wykorzystania na reklamę w Google. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.