Kreacja w agencji Grey zarządzana tymczasowo przez cztery osoby

W agencji Grey Worldwide Warszawa zarządzanie działem kreacji powierzono czterem osobom na równoległych stanowiskach creative group heads. Kreacja podzielona została...

W agencji Grey Worldwide Warszawa zarządzanie działem kreacji powierzono czterem osobom na równoległych stanowiskach creative group heads. Kreacja podzielona została na trzy zespoły, którymi zarządzają: Grzegorz Waliczek (art director) wspólnie z Katarzyną Sośnierz (senior copywriter) oraz Maria Szajer, creative supervisor, i Katarzyna Batogowska, creative director (odpowiedzialna za health and beauty care w regionie centralnej i wschodniej Europy). Dział kreacji w agencji liczy obecnie 16 osób. Według Krzysztofa Jankowskiego, deputy managing directora Greya, będzie on w najbliższym czasie rozbudowywany. Wakat na stanowisku dyrektora kreacji jest w agencji od 20 października, kiedy za porozumieniem stron odszedł z firmy Maciej Nowicki. Jankowski dodaje, że rozwiązanie zastosowane w agencji ma charakter tymczasowy. - Cały czas trwają poszukiwania lidera kreacji, który przejmie funkcję nadzoru nad tymi trzema grupami - powiedział Jankowski. Wyjaśnił, że raczej nie przewiduje drogi wewnętrznego awansu i promowania któregoś z obecnych liderów grup na stanowisko dyrektora całego działu. - Poprosiliśmy pracowników działu o przygotowanie listy kandydatów na szefa kreacji - powiedział Jankowski. - Chcemy, żeby zarządzanie trafiło do osoby, z którą cały zespół będzie chciał pracować. Przyznał też, że prowadzone są już wstępne rozmowy z kandydatami, ale podkreślił, że są one w bardzo wstępnej fazie. Nie podał nazwisk rozpatrywanych kandydatur. Z działu kreacji Greya odeszli natomiast Bart Biały, art director, i Magdalena Ryng-Trojanowska. Od początku listopada dołączają oni do zespołu agencji Grandes Kochonos. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.