Era wesprze kampanią uruchomienie szybszego Blueconnect

W najbliższy poniedziałek wystartuje kampania reklamowa wspierająca uruchomienie technologii HSDPA w sieci Era (Polska Telefonia Cyfrowa). Technologia ta pozwala na...

W najbliższy poniedziałek wystartuje kampania reklamowa wspierająca uruchomienie technologii HSDPA w sieci Era (Polska Telefonia Cyfrowa). Technologia ta pozwala na zwiększenie szybkości transmisji danych (z 384 Kbit/s do 1,8 Mbit/s) w całej sieci 3G tego operatora. PTC jest pierwszą siecią komórkową w Polsce, która zastosuje w swoich usługach HSDPA. Kampania pod hasłem "Teraz Blueconnect przyspiesza do 1,8 Mb/s" obejmie prasę i telewizję. Marketer nie zdradza jednak, jakie tytuły i stacje telewizyjne konkretnie. Podobnie nie ujawnia czasu trwania kampanii. Kreację reklam przygotowała agencja Saatchi & Saatchi. Media zaplanował i zakupił dom mediowy OMD. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.