Mastergroove opracuje polskie wersje językowe w programach platformy N

Studio opracowań dźwięku oraz postprodukcji filmowej i telewizyjnej Mastergroove podpisało umowę z Grupą ITI na lata 2009-2010.

W ramach obsługi firma Mastergroove będzie odpowiadać za opracowywanie polskich wersji językowych filmów i seriali dostępnych w usłudze VoD (wideo na żądanie) w telewizji N. Współpraca obejmuje przygotowywanie trzech kolekcji: premiery VoD zawierającej niepokazywane dotychczas w polskiej telewizji filmy i seriale, nScreen - prezentującej polskie i amerykańskie seriale, oraz PictureBox, która przedstawia filmy wyprodukowane przez Universal Pictures.
Umowa dotyczy również pracy przy projektach dla wybranych pasm telewizji N. Studio będzie nadal obsługiwać kanał Religia TV. Zajmie się cotygodniowymi "Wieściami z Rzymu" oraz innymi programami religijnymi, a także częścią ramówki kanału nTalk, który prezentuje polskie i amerykańskie talk-show. Dodatkowo firma Mastergroove w ramach usług postprodukcji będzie przygotowywać kasety emisyjne i napisy do filmów.
Firma wprowadziła do swojej oferty nowe głosy lektorskie, dzięki czemu może dostosować ją do indywidualnych potrzeb klientów. Korzysta również z materiałów cyfrowych dostarczanych za pomocą systemów przesyłania danych SmartJog i DigiDelivery. Pozwalają one na szybką wymianę bardzo dużych plików, skracając okres oczekiwania na nie z kilku dni (w przypadku tradycyjnej wysyłki lotniczej) do kilku godzin. Studio testuje również dostarczanie materiałów do emisji w postaci cyfrowej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.