Wyróżnij się, wsiadając do Hondy City

Honda Motor Poland prowadzi nową kampanię reklamową Hondy City pod hasłem "Wyróżnij się". Jak twierdzą przedstawiciele marketera, działania te łamią kanony kategorii reklamy motoryzacyjnej.

Autorem kreacji jest agencja reklamowa Communication Unlimited. Kampania ma zasięg ogólnopolski, a niespotykane dotychczas materiały prasowe widoczne są w prasie, magazynach kolorowych oraz na billboardach.

Zdaniem marketera kampania Hondy City "Wyróżnij się" jest nowym, niestandardowym podejściem do reklamy w branży motoryzacyjnej. Wykorzystano w niej niespotykane dotąd formaty w prasie i na outdoorze.
W reklamie prasowej wykorzystano materiały wchodzące w miejsca redakcyjne oraz wszywki do magazynów kolorowych. - Wszystko to pokazuje nową Hondę City nie tylko w nowy, niespotykany dotąd sposób, ale również wprowadza nowatorskie podejście do reklam samochodu, których obecnie jest dużo na rynku - mówi Małgorzata Komarczuk, account director w Communication Unlimited.
Działania reklamowe potrwają do końca kwietnia br. Za planowanie i zakup nośników outdoorowych odpowiada Wall Talks, a za pozostałe media - Effective Media.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.