Miesięcznik "Woliera" zwiększa objętość i kontynuuje strategię wydawania numerów specjalnych

Wydawnictwo Zagroda wyda kolejny numer specjalny miesięcznika "Woliera" pt. "Kury orientalne". Będzie to czwarty numer specjalny w tym roku. Numery...

Wydawnictwo Zagroda wyda kolejny numer specjalny miesięcznika "Woliera" pt. "Kury orientalne". Będzie to czwarty numer specjalny w tym roku. Numery specjalne wydawnictwa Zagroda zaczęły się pojawiać w 2005 roku, pismo "Woliera" istnieje od 2002 roku. Wydawca stale podnosi objętość magazynu. Numer październikowy ma 80 stron. Średnia objętość to 64-72 strony. Pismo ukazuje się w nakładzie 3 tys. egzemplarzy, w cenie 11,90 zł za numer. Jak podaje wydawca, w tym roku liczba reklamodawców pisma podwoiła się. Ceny reklam wahają się od 4000 zł do 80 zł za najmniejszy format. "Woliera" to miesięcznik dla miłośników ptaków, hodowców i lekarzy weterynarii. Pismo dostępne jest w sieciach Empik, Kolporter, Inmedio i Ruch. (PN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.