Gadu Radio oferuje reklamodawcom dwa rodzaje spotów

Gadu-Gadu oferuje reklamodawcom możliwość reklamy w Gadu Radiu. Do wyboru są dwa rodzaje reklamy. Pierwszy to zwykłe spoty emitowane w...

Gadu-Gadu oferuje reklamodawcom możliwość reklamy w Gadu Radiu. Do wyboru są dwa rodzaje reklamy. Pierwszy to zwykłe spoty emitowane w trakcie trwania audycji. Mogą trwać nawet do pół minuty. Natomiast drugi rodzaj to tzw. spot startowy. Usłyszy go każdy użytkownik, który czeka na załadowanie się internetowego radia. - To szczególny rodzaj reklamy. Trwa zaledwie kilka sekund, natomiast jej zauważalność jest bliska 100 proc. - mówi Krzysztof Łata z działu sprzedaży agencji Ad.net odpowiedzialnej za sprzedaż reklamy w Gadu Radiu. Reklama w Gadu Radiu ma według Łaty jeszcze jedną zaletę, którą jest łatwo policzalna liczba użytkowników. - Żeby słuchać radia, trzeba być zalogowanym. Dokładnie wiadomo więc, do ilu osób dotarł dany spot reklamowy - dodaje Łata. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.