Bezpłatny tygodnik "Extra" zwiększa liczbę wydań

Bezpłatny tygodnik "Extra" (Extra Media) w końcu października uruchomi kolejne wydania: "Extra Gazeta Gdańska", "Extra Szczecin", "Extra Wielkopolska". W połowie...

Bezpłatny tygodnik "Extra" (Extra Media) w końcu października uruchomi kolejne wydania: "Extra Gazeta Gdańska", "Extra Szczecin", "Extra Wielkopolska". W połowie listopada powstaną "Extra Kujawy" i "Extra Beskid Śląski". Każdy z tytułów z grupy "Extra" ma nakład 20 tys. egz. Tygodnik "Extra" powstał we wrześniu 2004 r. Ukazuje się w 10 miastach i regionach, takich jak Ciechanów, Elbląg, Kraków, Mazowsze, Mazury i inne. Dystrybucja odbywa się w centrach handlowych, sieciach sklepów, urzędach, szpitalach, na targowiskach, przystankach itd. Do wiosny przyszłego roku Extra Media zamierza osiągnąć łączny jednorazowy nakład tygodnika "Extra" w wysokości 500 tys. egz. Wydawca w zakresie sprzedaży reklam i marketingu współpracuje z Ad.meritum. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.