Nowy program lojlanościowy w 3M

3M Poland rozpoczyna program lojalnościowy dla wszystkich klientów pod nazwą "3Mam z 3M". Aby wziąć udział w programie, należy przystąpić...

3M Poland rozpoczyna program lojalnościowy dla wszystkich klientów pod nazwą "3Mam z 3M". Aby wziąć udział w programie, należy przystąpić do klubu użytkowników produktów 3M. Klubowicze mogą wziąćĘudziałĘw różnorodnych promocjach i imprezach. Pierwszą jest promocja filmowa polegająca na zbieraniu punktów za zakupy produktów, dzięki którym można wygrać nagrody: kasety wideo, magnetowidy i kamerę. 3M planuje rozprowadzić w punktach sprzedaży łącznie 50 tys. materiałów informacyjnych dotyczącyh promocji. Wiadomości o akcji znajdą sięĘtakże w gazetkach wydawanych przez dystrybutorów 3M, np. Office Depot. Przy realizacji promocji firmie 3M pomagała agencja Interakcja. "3Mam z 3M" jest już drugą tego rodzaju promocją prowadzoną przez firmę. W ub.r. trwała akcja "3Maj fason", adresowana tylko do sekretarek i office managerów. Do tej grupy skierowano 5 tys. ofert przystąpienia do programu, z czego otrzymano 4,1 proc. odpowiedzi. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.