Czystki wydawnictwa Marquard w Polsce?

"She", magazyn wydawnictwa Hearst-Marquard, jest najprawdopodobniej zawieszony, dowiedzieliśmy się o tym nieoficjalnie. Powodem ma być rozminięcie się oczekiwań wydawcy z...

"She", magazyn wydawnictwa Hearst-Marquard, jest najprawdopodobniej zawieszony, dowiedzieliśmy się o tym nieoficjalnie. Powodem ma być rozminięcie się oczekiwań wydawcy z wynikami osiąganymi przez pismo. Ze spodziewanych 150 tys. egz. rozchodziło się niespełna 100 tys. egz. (przy nakładzie 170 tys.). "She" miało kłopoty ze zdobyciem odbiorców. Pozycjonowane jako miesięcznik dla kobiet dojrzalszych, raczej z ustabilizowaną sytuacją życiową, miało jednak wiele młodszych czytelniczek. Nieoficjalne źródła także donoszą, że niepewny jest byt "Expressu Wieczornego", dziennika wydawanego również przez Marquarda. Już parę razy obwieszczano jego koniec. Wyniki czytelnictwa wciąż sytuują "Express Wieczorny" w pierwszej dziesiątce dzienników. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.