Woda mineralna promuje dżinsy Big Star

Wczoraj do dystrybucji trafiła Big Star Soda -woda mineralna brandowana przez Big Stara, która będzie służyć promocji marki. Woda jest...

Wczoraj do dystrybucji trafiła Big Star Soda -woda mineralna brandowana przez Big Stara, która będzie służyć promocji marki. Woda jest dostępna w oryginalnych, nowoczesnych opakowaniach 0,5 litra i występuje w wersji gazowanej i niegazowanej ze specjalnym "sportowym" korkiem. Produkt wraz z materiałami POS trafi do 250 firmowych sklepów Big Stara w całej Polsce. Butelka Big Star Soda będzie prezentem dodawanym jako gratis dla kupujących dżinsy w sezonie letnim. Woda trafi także do konwencjonalnej dystrybucji, czyli sklepów spożywczych, ale przede wszystkim pubów, klubów i dyskotek. Akcję promocyjną przygotowała agencja Dream Factory, samą wodę wyprodukowała firma Evita. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.