Nowy telefon i usługi w systemie NMT

Centertel wprowadza do swojej oferty najnowszy i najmniejszy jak dotąd telefon analogowego systemu NMT: Nokia 650. Jego nietypową funkcją jest...

Centertel wprowadza do swojej oferty najnowszy i najmniejszy jak dotąd telefon analogowego systemu NMT: Nokia 650. Jego nietypową funkcją jest możliwość odboru radia FM. Od maja aparat będzie dostępny wraz za aktywacją w promocyjnej cenie 599 zł netto. Nową usługą dla użytkowników sieci Idea i jednocześnie używających telefonu NMT jest możliwość korzystania z jednego numeru i jednej poczty głosowej. Z systemu NMT korzysta w Polsce nieco ponad 200 tys. użytkowników, liczba abonentów spadła w porównaniu z rokiem ubiegłym o około 20 tys. Szansą dla NMT jest przygotowywany przez europejskich operatorów systemu plan cyfryzacji, co ma poprawić jego konkurencyjność w stosunku do GSM. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.