BB&P po raz pierwszy wydaje tytuł specjalistyczny

Dom Wydawniczy BB&P wprowadził na rynek dwumiesięcznik "Dermatologia estetyczna". Jest to pierwszy branżowy tytuł tego wydawnictwa, znanego dotąd przede wszystkim...

Dom Wydawniczy BB&P wprowadził na rynek dwumiesięcznik "Dermatologia estetyczna". Jest to pierwszy branżowy tytuł tego wydawnictwa, znanego dotąd przede wszystkim z miesięcznika "Teraz zdrowie", który ukazuje się w nakładzie 300 tys. egz. i głównie jest kolportowany jako bezpłatny suplement prasy regionalnej. "Dermatologia estetyczna" w nakładzie 3 tys. egz. tematycznie porusza się na granicy dermatologii i kosmetyki. Rozprowadzana jest wyłącznie w prenumeracie do lekarzy dermatologów i innych specjalizacji oraz do profesjonalnych salonów kosmetycznych. Dostarcza wiedzy naukowej podanej w przystępnej formule. "Teraz zdrowie" rozszerza pole oddziaływania -już niebawem będzie tafiać do siódmego z kolei tytułu regionalnego, rzeszowskich "Nowin". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.