Jet-Line drukuje dla agencji Grey i Mundocom

Drukarnia reklam winylowych Jet-Line zrealizowała dwa kontrakty na dostawę grafik reklamowych instalowanych na nośnikach reklamy zewnętrznej. Reklamy papierosów Pall Mall...

Drukarnia reklam winylowych Jet-Line zrealizowała dwa kontrakty na dostawę grafik reklamowych instalowanych na nośnikach reklamy zewnętrznej. Reklamy papierosów Pall Mall firmy BAT (agencja reklamowa Grey Warszawa) zawisły na otokach (tzw. stripach) kiosków sieci Kolporter, na dwunastu stacjach warszawskiego metra. JetĐLine drukuje także reklamy różnorodnych formatów piwa Żywiec, na zlecenie firmy Mundocom (dom produkcyjny agencji reklamowej Publicis). Są one eksponowane zarówno wewnątrz, jak i w bezpośrednim otoczeniu portów lotniczych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. Kolejne mają być montowane na lotniskach w Poznaniu i Katowicach. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.