Nowy rzecznik Ruchu SA informuje o restrukturyzacji firmy

Ruch SA ma nowego rzecznika prasowego. Jest nim Krzysztof Łączyński. Funkcję objął po Sławomirze Cieślińskim. Łączyński jednocześnie jest redaktorem naczelnym...

Ruch SA ma nowego rzecznika prasowego. Jest nim Krzysztof Łączyński. Funkcję objął po Sławomirze Cieślińskim. Łączyński jednocześnie jest redaktorem naczelnym "Twojego Ruchu", miesięcznika pracowników, sprzedawców i partnerów Ruchu SA. Z firmą związany jest od 6 lat. Zaczynał pracę w niej jako naczelny "Rynku Prasowego", tytułu w tej chwili zawieszonego. Jedną z pierwszych informacji podanych przez nowego rzecznika jest fakt wyodrębnienia ze spółki tzw. hurtu prasowego tytułów ogólnopolskich. Ma to być początkiem "głębokiej restrukturyzacji" Ruchu SA. Przypomnijmy, że w jednej z najnowszych uchwał członkowie Izby Wydawców Prasy wezwali do jak najszybszego przeprowadzenia procesu prywatyzacji Ruchu. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.