Dialog Galicja z Carlsonem już od dawna

W jednym z ostatnich numerów "Pulsu Biznesu" (z dn. 29.03.) ukazał się artykuł sugerujący "zamiar związania się kapitałowego agencji Dialog...

W jednym z ostatnich numerów "Pulsu Biznesu" (z dn. 29.03.) ukazał się artykuł sugerujący "zamiar związania się kapitałowego agencji Dialog Galicja z Carlson Marketing Group". Autorka dalej podkreśla,Ęże DG "obawiając się utraty pozycji rynkowego lidera" zamierza wkrótce sprzedać częśćĘudziałów tej amerykańskiej grupie marketingowej. Tymczasem, jak powiedział DMMP dyrektor generalny Grupy Galicja Jerzy Motz, Dialog jest "agencją stowarzyszoną z Carlson Marketing Group już od 1998 roku". Stwierdził ponadto, że GG planuje powiązanie kapitałowe z CMG, aczkolwiek krok ten służyć będzie przede wszystkim "stopniowemu umacnianiu na polskim rynku pozycji DG w charakterze eksperta w zakresie realizowania programów lojalnościowych dla klientów". Przypomnijmy, że Grupa Galicja istnieje od 1998 r. i zrzesza 13 niezależnych firm specjalizujących się przede wszystkim w usługach marketingu zintegrowanego. (PP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.