Program lojalnościowy dla "Puszystej"

W ciągu najbliższych kilku dni ma się rozpocząć akcja promocyjna mąki "Puszystej" produkowanej przez Lubella SA. Cross-promocja, organizowana przez lubelskie...

W ciągu najbliższych kilku dni ma się rozpocząć akcja promocyjna mąki "Puszystej" produkowanej przez Lubella SA. Cross-promocja, organizowana przez lubelskie przedsiębiorstwo wspólnie z firmą Kaiser (niemiecki producent blach do ciast), będzie oparta na programie lojalnościowym: w zamian za regularne zakupy mąki "Puszystej" konsumenci, po przedstawieniu kuponów, będą otrzymywali formę do ciast. Formy, do których nie przywiera ciasto, zostały wyprodukowane przez Kaisera, a informacje o nich znajdą się na wszystkich promocyjnych opakowaniach mąki "Puszystej". Akcja promocyjna ma trwać przez cały rok i będzie wspierana przez kampanię w prasie handlowej i materiały POS. (KD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.