Plakanda Int. inwestuje w gabloty reklamowe

Firma reklamy zewnętrznej Plakanda Int. tworzy sieć gablot reklamowych montowanych na kioskach (format 60 cm x 80 cm). Do końca...

Firma reklamy zewnętrznej Plakanda Int. tworzy sieć gablot reklamowych montowanych na kioskach (format 60 cm x 80 cm). Do końca marca br. ukończono pierwszy etap inwestycji polegający na montażu 1000 tego typu nośników na 500 punktach sprzedaży należących do sieci dystrybucyjnej Kolporter, firmy Totalizator Sportowy oraz osób prywatnych. Gabloty reklamowe są zlokalizowane w 12 największych aglomeracjach Polski. Koszt miesięcznej dzierżawy jednej powierzchni reklamowej jest uzależniony od liczby wykorzystywanych w kampanii nośników i waha się od 66 do 86 USD. Oferta firmy przewiduje prowadzenie kampanii jednotygodniowych (ich cena stanowi wówczas 1/4 wartości kampanii miesięcznej). Plakanda Int. jest już trzecią firmą reklamy zewnętrznej, która inwestuje w tworzenie sieci gablot reklamowych, obok firm Publiprox Polska i Holon. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.