Zmiany w CAF-ie mają odpowiadać potrzebom klientów

Przyjęcie Anny Pietuszko, do niedawna kierownika działu foto w "Życiu", na stanowisko szefa Agencji Fotograficznej PAP (dawny CAF) ma mieć...

Przyjęcie Anny Pietuszko, do niedawna kierownika działu foto w "Życiu", na stanowisko szefa Agencji Fotograficznej PAP (dawny CAF) ma mieć znaczny wpływ na funkcjonowanie Agencji, jak powiedział Piotr Ciompa, wiceprezes PAP. Do tej pory CAF miał mieć bardzo poważny deficyt, który PAP postara się systematycznie pokrywać. Uzyska to, jak zapowiedział Piotr Ciompa dzięki wyraźnemu nastawieniu na klientów. Pietuszko wcześniej reprezentowała ich stronę i ma rozumieć ich potrzeby. Poprzedniczka Pietuszko w CAF-ie, Izabella Wojciechowska dostała propozycję zostania doradcą zarządu PAP, jednak jej nie przyjęła. Nie wykluczona jest jednak jej współpraca w innej formie z PAP. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.