Petrus reklamuje dobrowolne emerytury

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Petrus, należące do grupy Fiata, rozpoczęło w kwietniu kampanię dobrowolnych ubezpieczeń emerytalnych. Kampania potrwa miesiąc, pojawiła...

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Petrus, należące do grupy Fiata, rozpoczęło w kwietniu kampanię dobrowolnych ubezpieczeń emerytalnych. Kampania potrwa miesiąc, pojawiła się już na billboardach (w Warszawie około 100), w formie insertów w "Gazecie Wyborczej" (3 razy w odstępach tygodniowych) oraz w lokalnych stacjach TVP w postaci planszy sponsorskich. Petrus sponsoruje prognozy pogody w lokalnych stacjach w Warszawie, Wrocławiu i Bydgoszczy, program "Telemikser" w Katowicach, "Album Lubelski" i "Panoramę Lubelską" w Lublinie i "Mój dom, moje mieszkanie" w Poznaniu. Celem kampanii jest poinformowanie o produktach stworzonych z myślą o III filarze reformy emerytalnej oraz kontynuacja budowy wizerunku firmy, rozpoczętej jesienią ub.r. Kampania utrzymana w tej samej konwencji graficznej jest kontynuacją akcji jesiennej. Z filarem współpracuje agencja PRS Andrzej Multanowski, która odpowiada za kreację, planowanie i zakup mediów. Rownocześnie z reklamą mediową prowadzona jest akcja direct mail skierowana do klientów instytucjonalnych. Petrus przedstawia w niej pełną ofertę ubezpieczeń grupowych, nie tylko emerytalnych, ale i życiowych. (JS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.