Light Press stawia nośniki w punktach sprzedaży

Firma reklamy zewnętrznej Light Press rozbudowuje sieć swoich nośników w punktach sprzedaży. Na podstawie umowy zawartej z koncernem dystrybucyjnym Ruch...

Firma reklamy zewnętrznej Light Press rozbudowuje sieć swoich nośników w punktach sprzedaży. Na podstawie umowy zawartej z koncernem dystrybucyjnym Ruch SA są one lokalizowane w kioskach znajdujących się wewnątrz biurowców, hoteli, domów handlowych, supermarketów i salonów prasowych. Light Press stawia tablice w formacie 120 cm x 60 cm, które są podświetlane przez płaski światłowód. W marcu br. firma postawiła je w 150 miejscach. Wynajęcie jednej powierzchni ekspozycyjnej, w zależności od czasu trwania kampanii (jednomiesięczna, trzy- i dwutygodniowa) oraz liczby zamówionych tablic, waha się w granicach 530Ń780 złotych. Light Press przy organizowaniu kampanii współpracuje przede wszystkim z wydawnictwami prasowymi. Jej szefem jest Marta Plamenac, która na początku lat 90. współtworzyła firmę Europlakat Polska, a potem sprawowała funkcję dyrektora biura Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy (IAA) Oddział w Polsce. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.