GGK PR w sieci Interpublic

Grupa firm reklamowych Lowe/GGK Occidental podpisała umowę o współpracy z międzynarodową agencją Weber Public Relations Worldwide. Weber działa w strukturze...

Grupa firm reklamowych Lowe/GGK Occidental podpisała umowę o współpracy z międzynarodową agencją Weber Public Relations Worldwide. Weber działa w strukturze międzynarodowego koncernu reklamowo-medialnego Interpublic Group. Lowe/GGK Occidental jest właścicielem sieci firm public relations w Austrii, Czechach, na Węgrzech i w Polsce. GGK PR w Warszawie utworzona została w 1996 r. Jej szefem jest Andrzej Halicki. Do najważniejszych klientów firmy należą: PZU, Bank Pekao SA, Mercedes, Braun, Bank Austria Creditanstalt, II NFI, Tesco, Alstom, Warner Home Video oraz UDV (produkt: wódka Smirnoff). W skład Interpublic Group, oprócz Webera, wchodzą również inne firmy PR, Shandwick i Golin/Harris. W Polsce partnerem Shandwicka jest firma Sigma Int. Poland. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.