Dom mediowy i nowi klienci Biura Reklamy SA

Biuro Reklamy SA utworzyło dom mediowy BR Media, który będzie obsługiwał klientów macierzystej agencji oraz własnych. Kolejnym celem BR Media...

Biuro Reklamy SA utworzyło dom mediowy BR Media, który będzie obsługiwał klientów macierzystej agencji oraz własnych. Kolejnym celem BR Media jest również prowadzenie współpracy z małymi i średnimi agencjami. Dysponuje on również własnymi narzędziami do analizy wykorzystania mediów w Polsce oraz tworzenia strategii mediowych i media planów. Na czele BR Media stanęła Grażyna Jaworska, wcześniej przez 7 lat kierująca HMS Carat. Przybyło też klientów -w lutym BR SA podpisało umowę o współpracy z firmą S.D. Pack Plast International, dystrybutorem produktów jednorazowego użytku oraz produktów do przechowywania i przygotowywania żywności. Podjęto również współpracę z Grupą Fabryk Mebli INCOP. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.