Zmiana na szczycie Central European Media

Przedstawiciel Central European Media, grupy kapitałowej notowanej na nowojorskiej giełdzie i kontrolowanej przez magnata kosmetycznego Ronalda Laudera, poinformował, że nowym...

Przedstawiciel Central European Media, grupy kapitałowej notowanej na nowojorskiej giełdzie i kontrolowanej przez magnata kosmetycznego Ronalda Laudera, poinformował, że nowym szefem tej organizacji został 53-letni Frederick Klinkhammer. Zastąpił on Michela Delloye'a, który piastował to stanowisko przez rok. Klinkhammer dołączył do CME w styczniu 1998 r. i dotąd pełnił obowiązki chief operating officera i executive VP. Dotychczas CEM odniosło swój największy sukces w Czechach, wprowadzając tam pierwszą w tym kraju telewizję komercyjną. Znacznie gorzej powiodło sięĘtej grupie w Polsce, skąd CEM wycofało się w grudniu ub.r., odsprzedając 33 proc. udziałów TVN swemu tamtejszemu współudziałowcowi -holdingowi ITI.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.