Czwarta edycja projektu Zewnętrzna Galeria AMS

W ramach Zewnętrznej Galerii AMS prezentowana jest obecnie praca Rafała Góralskiego pt. "Człowiek nie jest rzeczą". Od połowy marca do...

W ramach Zewnętrznej Galerii AMS prezentowana jest obecnie praca Rafała Góralskiego pt. "Człowiek nie jest rzeczą". Od połowy marca do połowy kwietnia br. plakat będzie eksponowany na ok. 200 nośnikach typu citylight poster, zamontowanych na wiatach przystankowych w Warszawie. Galeria chce promować w ten sposób młodych artystów, rozpoczynających dopiero działalność twórczą. Inspiracją pracy Góralskiego jest to, że "jesteśmy współcześnie coraz bardziej wyczuleni na cierpienia i nieszczęścia, które dotykają innych, ale warunkiem tego zainteresowania jest ich oddalenie i fakt, iż pomaganie im nie wiąże się z prawdziwym zaangażowaniem i osobistymi kosztami, jakie moglibyśmy ponieść". (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.