Polskie Pieczywo zawiesza przetarg, w którym startowało 14 agencji

Stowarzyszenie Rozwoju Piekarnictwa Polskiego "Polskie Pieczywo" powołane w lipcu ub.r. w celu integrowania środowiska polskich piekarzy zawiesza procedury przetargowe. Przypomnijmy,...

Stowarzyszenie Rozwoju Piekarnictwa Polskiego "Polskie Pieczywo" powołane w lipcu ub.r. w celu integrowania środowiska polskich piekarzy zawiesza procedury przetargowe. Przypomnijmy, że stowarzyszenie wysłało do 14 agencji brief z zaproszeniem do przetargu (patrz DS "MMP" z 6 września br.), zwycięzca miał być wyłoniony do końca września, a kampania propagująca spożycie pieczywa miała być realizowana na przełomie listopada i grudnia br. - Zdecydowaliśmy, że działania ogólnopolskie zostaną przełożone na termin późniejszy - wyjaśnia Grzegorz Nowakowski, p.o. dyrektor stowarzyszenia. - Teraz stowarzyszone piekarnie będą realizować działania promocyjne regionalnie. Nowakowski dodał, że każdy region, dysponując własnym budżetem (jego wysokość nie została określona), będzie mógł wybrać osobno agencję. - Może wybierać spośród tych 14 - dodaje Nowakowski. - Z tym, że 10 z nich zlokalizowanych jest w Warszawie, więc to chyba nie najlepszy pomysł. Nowakowski nie wyjaśnia, kiedy stowarzyszenie wróci do tematu ogólnopolskiej kampanii. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.