Dariusz Kubuj tworzy strategię marketingową Reala

Dariusz Kubuj, dyrektor planowania strategicznego w Ogilvy Brand Consulting, pracuje nad strategią marketingową sieci Real. Nie zdradza planów zmian, jakie...

Dariusz Kubuj, dyrektor planowania strategicznego w Ogilvy Brand Consulting, pracuje nad strategią marketingową sieci Real. Nie zdradza planów zmian, jakie zamierza wprowadzić marketer po przejęciu sklepów działających obecnie pod marką Geant. Obecnie ponad połowa budżetu marketingowego Reala przeznaczana jest na gazetkę reklamową sieci, a reszta na kampanie radiowe, prasowe i telewizyjne. Stosunkowo niewielki udział w budżecie marketera, w porównaniu z innymi sieciami handlowymi, ma outdoor. Od kilku tygodni sieć Real obsługuje agencja reklamowa Mather Communication. Sieć Real liczy obecnie 30 marketów, a przejmowany Geant dysponuje 19 sklepami. (JN)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.