Tomasz Syller prezesem FK Miraculum

Tomasz Syller objął stanowisko prezesa Fabryki Kosmetyków "Miraculum" wchodzącej w skład Grupy Kolastyna. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Kuźmę, który...

Tomasz Syller objął stanowisko prezesa Fabryki Kosmetyków "Miraculum" wchodzącej w skład Grupy Kolastyna. Zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Kuźmę, który wkrótce zostanie powołany na członka rady nadzorczej Grupy Kolastyna. Powodem zmiany na stanowisku są plany grupy związane z debiutem na giełdzie. Nowy prezes Miraculum koordynuje procesy upublicznienia spółki. Syller dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego Grupy Kolastyna oraz wiceprezesa Miraculum. Nadal będzie pełnił swoje dotychczasowe funkcje w grupie, natomiast na stanowisku wiceprezesa Miraculum zastąpi go Aleksander Siuda, ostatnio członek zarządu i z-ca dyr. generalnego Grupy Kolastyna. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.