Jakub Wojtachnio został nowym PR managerem w Medmess

Jakub Konrad Wojtachnio rozpoczął współpracę z dostawcą sprzętu medycznego Medmess w zakresie działań public relations. - Nowy PR manager będzie...

Jakub Konrad Wojtachnio rozpoczął współpracę z dostawcą sprzętu medycznego Medmess w zakresie działań public relations. - Nowy PR manager będzie odpowiedzialny za przygotowanie strategii PR, opracowanie i wprowadzenie kompleksowego systemu komunikacji, budowanie i podtrzymywanie relacji ze środowiskiem zewnętrznym oraz kontakty z mediami - mówi Piotr Plewka, dyrektor marketingu Medmess. Firma nie ma oddzielnego działu PR. Zatrudnienie Jakuba Wojtachnia jest wynikiem rozwoju spółki i jak na razie jest on jedyną osobą w Medmess zajmującą się public relations.

Wcześniej Jakub Wojtachnio był specjalistą ds. PR w agencji Medix Public Relations. Obecnie oprócz współpracy z Medmess realizuje działania PR także z firmą finansową Kredyt Partner. Zainteresowania badawcze Wojtachnia to środowisko internetu i społeczne skutki oddziaływania tego medium. Prywatnie uprawia downhill i trekking. Ma 26 lat i jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Medmess jest spółką polską. W swojej ofercie handlowej ma m.in. ciśnieniomierze, glukometry, stetoskopy i drobny sprzęt medyczny wraz z akcesoriami i częściami wymiennymi. Ma koncesję hurtowni farmaceutycznej. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.