Jacek Stalewski odchodzi z Lowe GGK

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o planowanym odejściu Jacka Stalewskiego, dyr. generalnego Lowe GGK (patrz DS "MMP" z 17 lipca i...

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o planowanym odejściu Jacka Stalewskiego, dyr. generalnego Lowe GGK (patrz DS "MMP" z 17 lipca i 18 września). Informację tę ostatecznie potwierdził Tim Hennessy, regionalny dyrektor sieci Lowe w Europie Środkowo-Wschodniej i Rosji. Umowa Stalewskiego z Lowe GGK upływa z końcem października, nie wiadomo na razie, kto go zastąpi na stanowisku. - Mamy już kilku kandydatów, trwają z nimi rozmowy - powiedział Hennessy.

Dalsze plany zawodowe Stalewskiego nie są znane, nie udało nam się z nim skontaktować. Prawdopodobnie wiąże on swoją dalszą karierę z agencją Grandes Kochonos (założoną przez Pawła Nowakowskiego i Michała Sorówkę, byłych dyr. kreacji Lowe GGK), która być może wkrótce stanie się polską agencją w sieci Jung von Matt (patrz DS "MMP" z 18 września). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.