Ruszyła sprzedaż telewizji nowej generacji N

W ponad 1500 punktach sprzedaży bezpośredniej można już kupić urządzenia i pakiety telewizji nowej generacji N (Grupa ITI). Jej oferta...

W ponad 1500 punktach sprzedaży bezpośredniej można już kupić urządzenia i pakiety telewizji nowej generacji N (Grupa ITI). Jej oferta programowa zawiera 7 pakietów tematycznych. "Style, moda, muzyka", "Dzieci", "Cinemax" dostępne są w cenie 10 zł. Ten ostatni można otrzymać w prezencie, jeśli zamówi się pakiet "Hity filmowe". Pakiety "Kultura, nauka, świat", "Sport i motoryzacja" oraz "Hity filmowe" dostępne są za 16 zł. "Informacja i rozrywka" jest dostępna w prezencie w momencie wyboru dwóch z sześciu oferowanych pakietów. Do końca miesiąca wszystkie pakiety są nieodpłatne.

Dodatkowo w ofercie znajdą się jeszcze niedostępne dotychczas: Baby TV, Nsport, TVN Lingua, Discovery Historia, Discovery HD, Comedy Central, Wojna i Pokój. Odbiór telewizji nowej generacji N umożliwiają dwa urządzenia: Nbox HDTV i Nbox HDTV recorder. Ten ostatni dostępny będzie w sprzedaży w połowie listopada. Dystrybucją telewizji N zajmują się m.in. sieci specjalistyczne ze sprzętem RTV i AGD (Media Markt, Saturn, Avans, Media Expert, Havo, Domax, Domar Bydgoszcz i Mix Electronics), dystrybutorzy IT oraz dystrybutorzy GSM. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.