Nestle poszerza linie batonów i wafli

W sklepach pojawiły się dwa nowe warianty wafli z portfolio Nestle Polska: Princessa Gold Kawowe Tiramisu oraz Princessa Gold Czekoladowa...

W sklepach pojawiły się dwa nowe warianty wafli z portfolio Nestle Polska: Princessa Gold Kawowe Tiramisu oraz Princessa Gold Czekoladowa Wiśnia, oba w cenie 1,20 zł. Wprowadzeniu nowości towarzyszyć będzie wsparcie w miejscach sprzedaży, materiały POS przygotowała agencja 3 M Projekt. Nie ma planów prowadzenia kampanii w mediach. Pozostałe warianty Princessy w ofercie Nestle to: Princessa Gold Czekoladowa Rozkosz, Princessa Gold Migdałowo-Kokosowe Zapomnienie oraz Princessa Gold Arachidowa Fascynacja.

Ponadto Nestle wprowadziła do swojej oferty nowy baton Lion Energy zawierający kofeinę w ilości odpowiadającej jej zawartości w filiżance kawy. Jest to edycja limitowana, cena 43-gramowego batona to ok. 1 zł. Wprowadzeniu Lion Energy nie będzie towarzyszyło żadne wsparcie marketingowe. W ofercie Nestle znajdują się już Lion Standard, Lion King Size, Lion Peanut oraz Lion Biały. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.