Disney Channel od grudnia w Cyfrze Plus i Polsacie Cyfrowym

Disney Channel Worldwide podpisał długoterminową umowę z Cyfrą Plus i Polsatem Cyfrowym. W ramach jej obowiązywania dziecięcy kanał telewizyjny Disney...

Disney Channel Worldwide podpisał długoterminową umowę z Cyfrą Plus i Polsatem Cyfrowym. W ramach jej obowiązywania dziecięcy kanał telewizyjny Disney Channel będzie dostępny na obu platformach od 2 grudnia br. Wśród głównych pozycji programowych, które po raz pierwszy pojawią się w Polsce, są m.in. popularne seriale filmów akcji (np. "Hannah Montana"), seriale rozrywkowo-edukacyjne dla przedszkolaków, współczesne seriale filmów animowanych, familijne filmy fabularne Walta Disneya. Filmy na Disney Channel w Polsce pokazywane będą w polskiej wersji językowej. Zaplanowano szeroką promocję kanału. Zarówno na Cyfrze Plus, jak i w Polsacie Cyfrowym kanał Disneya dostępny będzie w ramach dotychczasowych cen pakietów. Potencjalna liczba widzów Disney Channel to 1,3 mln abonentów obu platform. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.