Radio Wawa ogłosiło nominacje do Złotych Dziobów 2006

Radio Wawa ogłosiło nominacje do Polskich Nagród Muzycznych i Kulturalnych "Złote Dzioby" 2006. Szanse na zdobycie statuetek mają m.in.: T.Love,...

Radio Wawa ogłosiło nominacje do Polskich Nagród Muzycznych i Kulturalnych "Złote Dzioby" 2006. Szanse na zdobycie statuetek mają m.in.: T.Love, Beata, Hey, Łzy, De Mono, Coma, Kasia Cerekwicka, Sumptuastic, Stachursky, Goya, Reni Jusis, Virgin i Myslovitz. W kategorii odkrycie roku nominowano: Gosię Andrzejewicz, Marię Peszek, PIN, Superpuder i Kashmir, w kategorii medialna osobowość roku zaś - Agnieszkę Dygant, Kabaret Mumio, Piotra Rubika, Roberta Kubicę oraz Andrzeja Morozowskiego i Tomasza Sekielskiego. Radio Wawa przyzna Złote Dzioby także w kategoriach: kulturalne wydarzenie roku, przebój roku, wykonawca roku, płyta roku. Wręczenie nagród odbędzie się 6 listopada br. O zwycięzcach w poszczególnych kategoriach zdecydują słuchacze stacji. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.