Tygodnik "Polityka" dostępny przez e-wydanie

Tygodnik "Polityka" ("Polityka" Spółdzielnia Pracy) uruchamia swoje e-wydanie. "Polityka", która ukazuje się w środę, w postaci e-wydania będzie dostępna w...

Tygodnik "Polityka" ("Polityka" Spółdzielnia Pracy) uruchamia swoje e-wydanie. "Polityka", która ukazuje się w środę, w postaci e-wydania będzie dostępna w każdy wtorek od godz. 20. Cena jednego wydania wynosi 3 zł. Za prenumeratę 4 numerów trzeba zapłacić 12 zł, za kwartał 39 zł, a za rok - 156 zł. Tradycyjne wydanie "Polityki" kosztuje 4,50 zł. Oprócz niższej ceny i szybszej dostawy zaletą e-wydania jest także możliwość przeszukiwania zawartości według słów kluczowych. Cyfrowa wersja "Polityki" dostępna będzie w międzynarodowym formacie Zinio, a dystrybutorem e-wydania jest firma Netpress. Promocja e-wydania "Polityki" obejmuje: portale (Wirtualna Polska, Expander.pl, Bankier.pl, Money.pl, Netpress.pl), mailingi internetowe, nakład tradycyjnego wydania "Polityki" kierowanego za granicę oraz antenę iTVN. Za kreację, planowanie i zakup medów odpowiada dział promocji "Polityki". Jednocześnie trwa promocja najnowszego wydania tygodnika, które ukazuje się z bezpłatnym dodatkiem "Biesiadny savoire-vivre". Spot telewizyjny przygotowała agencja Adah Advertising, a za planowanie i zakup mediów odpowiada Starcom. Promocja obejmuje: TVN24, TVN Style, radiową Trójkę, Tok FM. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.