Canal Plus Cyfrowy wybrał short-listę przetargową

Spółka Canal Plus Cyfrowy, właściciel platformy Cyfra Plus i kanałów tematycznych, prowadzi przetarg na agencję, która przygotowywać będzie strategię i...

Spółka Canal Plus Cyfrowy, właściciel platformy Cyfra Plus i kanałów tematycznych, prowadzi przetarg na agencję, która przygotowywać będzie strategię i kreację kampanii reklamowych. Po przeglądzie ofert, o którym informowaliśmy w DS "MMP" z 29 czerwca br., finalnie do przetargu zaproszono agencje: Euro RSCG Warsaw, która dotąd obsługiwała nadawcę, oraz Scholz & Friends Warszawa, G7, TBWA/Warszawa, Gruppa66 Ogilvy i Testardo Red Cell. Obecnie rozmowy prowadzone są już tylko z trzema agencjami z tej listy: Euro RSCG Warsaw, Gruppa66 Ogilvy i Testardo Red Cell. Konkurs ma zostać rozstrzygnięty do końca października br. Celem przetargu jest wytypowanie agencji, która opracuje najlepszą długoterminową strategię komunikacji wizerunkowej i promocyjnej, a także nową linię kreatywną marki. (AMS)   

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.