Strategiczne partnerstwo Burson-Marsteller i CEC Government Relations

Burson-Marsteller, agencja public relations i public affairs, zawarła strategiczne partnerstwo z firmą konsultingową typu public affairs CEC Government Relations działającą...

Burson-Marsteller, agencja public relations i public affairs, zawarła strategiczne partnerstwo z firmą konsultingową typu public affairs CEC Government Relations działającą w Europie Centralnej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria). Jeremy Galbraith, CEO Burson-Marsteller w Brukseli, koordynuje zawarcie sojuszu z CEC. Armin Huttenlocher, managing director Burson-Marsteller z Berlina, będzie odpowiedzialny za wdrożenie tego sojuszu. Burson-Marsteller działa w 58 krajach na sześciu kontynentach, powstała w 1953 r. CEC Government Relations istnieje od 1992 r. Burson-Marsteller swoje biuro w Warszawie zamknął w 2001 r. Jej przedstawicielem została u nas agencja Gravis PR, a następnie Mmd Poland. CEC ma polski oddział od kilku lat. (Burson-Marsteller, KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.