Lukas Bank wprowadził pakiet oszczędnościowo-inwestycyjny Zyskowny Duet

Od 6 listopada klienci Lukas Banku korzystać mogą z nowego produktu oszczędnościowego. Jest nim pakiet Zyskowny Duet, czyli połączenie lokaty...

Od 6 listopada klienci Lukas Banku korzystać mogą z nowego produktu oszczędnościowego. Jest nim pakiet Zyskowny Duet, czyli połączenie lokaty terminowej o stałym oprocentowaniu z funduszem inwestycyjnym. Również 6 listopada rozpoczęła się kampania reklamowa produktu, która potrwa 4 tygodnie. Pakiet skierowany jest do osób mających wolne środki, preferujących proste formy oszczędzania, o dochodach powyżej średniej krajowej. Kreację kampanii telewizyjnej przygotowała agencja TBWA. Piętnastosekundowe i półminutowe spoty pod hasłem "Dowody rzeczowe" obecne są w stacjach: Polsat, TVP, TVP3, TVN, TVN Siedem, TVN24. W listopadzie ruszy także kampania prasowa. Akcję wyklejania witryn placówek bankowych prowadzi drukarnia Opinion, która współpracowała z Lukas Bankiem także przy okazji wcześniejszych promocji. Media zaplanował i kupił dom mediowy Initiative Warszawa. Podobnym pakietem dysponuje także Fortis Bank Polska, który w październiku wprowadził oszczędnościowo-inwestycyjny produkt Fortis DuoProfit. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.