Południowy Tyrol promowany wśród 700 tys. polskich narciarzy

Południowotyrolska organizacja Suedtirol Marketing Gesellschaft rozpoczęła promocję południowego Tyrolu we włoskich Alpach jako idealnego miejsca na zimowe narciarskie szaleństwa. -...

Południowotyrolska organizacja Suedtirol Marketing Gesellschaft rozpoczęła promocję południowego Tyrolu we włoskich Alpach jako idealnego miejsca na zimowe narciarskie szaleństwa. - Dolomity oferują 1500 km tras narciarskich, 530 wyciągów i kolejek linowych, a także 300 dni słonecznych w roku - mówi Monika Hellrigl, odpowiedzialna za promocję południowego Tyrolu w Polsce. W sezonie 2006/2007 zaplanowano promocję trzech mniej znanych Polakom regionów: Alta Pusteria, Solda i Val Senales. Średni koszt tygodniowego pobytu w hotelowym apartamencie wraz z wyżywieniem i ski passem wynosi ok. 500 euro. Turyści mają możliwość sprawdzenia warunków narciarskich na stronie internetowej www.suedtirol.info w języku polskim, która jest na bieżąco aktualizowana. Specjalne przewodniki/dodatki z ofertą południowego Tyrolu będą dołączone do jesiennych i zimowych wydań magazynów: "Voyage", "NTN", "Ski-Magazyn Narciarzy", "Wprost", "Newsweek", "Podróże", "Logo". Pojawią się także w sklepach Skiteam, Makro i Salewa, a materiały POS - w sieci sklepów Intersport. Kampania obejmie także strony internetowe www.skionline.pl. oraz www.narty.onet.pl i działania PR prowadzone przez agencję Media Metropolis. Kampanię promocyjną koordynuje dział marketingu Suedtirol. Opracowaniem graficznym katalogu zajęło się Moje Studio. Tak intensywna kampania południowego Tyrolu ma miejsce w Polsce po raz pierwszy. Włosi są przekonani, że przynajmniej część z 700 tys. polskich narciarzy wkrótce dołączy do 2 mln osób, które zimą odpoczywają w południowym Tyrolu. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.