Samsung wykorzystuje zespół Dirty Pretty Things do promocji wśród brytyjskich studentów

Samsung wynajął zespół rockowy Dirty Pretty Things do akcji mającej na celu promocję tej marki wśród studentów brytyjskich. Dirty Pretty...

Samsung wynajął zespół rockowy Dirty Pretty Things do akcji mającej na celu promocję tej marki wśród studentów brytyjskich. Dirty Pretty Things da koncert na jednym z kampusów, który zostanie wyłoniony na podstawie internetowego głosowania. Akcję przygotowała agencja experientialmarketingowa The Lounge Group. 15 uniwersytetów brytyjskich poproszono o zachęcanie studentów do głosowania na witrynie Band On Your Campus. Głosowanie potrwa do końca października, na podstawie frekwencji zostanie wyłoniony uniwersytet, na którym wystąpi z koncertem Dirty Pretty Things. Studenci głosujący online biorą udział w losowaniu biletów na koncert, telefonów Samsung X820 i odtwarzaczy MP3. Kampania dla Samsunga jest drugą akcją pod hasłem "Band On Your Campus" zorganizowaną przez agencję The Lounge. W ub.r. nagrodą w tej akcji był występ zespołu The Bravery. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.