Onet uruchomi OnetLajt, mocno odchudzoną wersję mobilną portalu

Onet uruchomi w najbliższych dniach platformę mobilną OnetLajt. Partnerem Onetu w tym przedsięwzięciu będzie PAP. Jak wyjaśnia Piotr Krawiec, menedżer...

Onet uruchomi w najbliższych dniach platformę mobilną OnetLajt. Partnerem Onetu w tym przedsięwzięciu będzie PAP. Jak wyjaśnia Piotr Krawiec, menedżer ds. promocji i PR Onetu, będzie to specjalna, odchudzona wersja portalu. Na początek będzie to 5 serwisów: Wiadomości, Sympatia, Słowniki, Poczta i Wyszukiwarka, kolejne będą uruchamiane później. - Strony będą bardzo lekkie, tak by koszt korzystania z tej usługi i szybkość ładowania się stron były minimalne. Będzie ona dostępna u wszystkich operatorów komórkowych - mówi Krawiec. Bliższych szczegółów na razie nie ujawnia, Onet na poniedziałek planuje konferencję prasową i oficjalną premierę nowej platformy. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.