Lubelskie Radio eR współpracuje z Eurozetem

Radio eR z Lublina dołączyło do Pakietu Niezależnych - grupy lokalnych stacji radiowych współpracujących handlowo z Eurozetem (Radio Zet, Radiostacja)....

Radio eR z Lublina dołączyło do Pakietu Niezależnych - grupy lokalnych stacji radiowych współpracujących handlowo z Eurozetem (Radio Zet, Radiostacja). Obecnie Pakiet zrzesza 44 rozgłośnie, do których RRM (biuro sprzedaży Eurozetu) zleca ogólnopolskie kampanie reklamowe. Dodatkowo Radio eR zdecydowało się korzystać z serwisów informacyjnych kraj-świat przygotowywanych przez dziennikarzy Radia Zet, tym samym stacja zrezygnowała ze współpracy programowej z siecią Vox FM (Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA). Serwisy te ostatnio zostały wzbogacone o wiadomości sportowe. Ich cena mimo to pozostała bez zmian. - Udało nam się osiągnąć porozumienie w zakresie współpracy z kolejną lokalną stacją. Dla Radia eR ważny jest lokalny charakter programu, interakcja z lokalnym słuchaczem. Jest to zgodne z filozofią Pakietu Niezależnych - mówi Rafał Tomasz Biegała, dyrektor działu współpracy ze stacjami radiowymi w Eurozecie. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.