SMS-owa encyklopedia w sieci Złote Przeboje

Do 17 listopada br. potrwa SMS-owa zabawa w stacjach należących do sieci Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory SA). Codziennie...

Do 17 listopada br. potrwa SMS-owa zabawa w stacjach należących do sieci Radia Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory SA). Codziennie rano na antenie rozgłośni podawane jest słowo wraz z jego definicją. Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie, czy podana jest dobra definicja, czy nie. Odpowiedzi należy przesyłać SMS-em pod wskazany na antenie numer. Każda osoba, która zostanie wylosowana, musi odpowiedzieć na pytanie zadane przez DJ-a. Niezależnie od tego, czy udzieli poprawnej odpowiedzi, czy nie, zdobywa "Encyklopedię powszechną Larousse". Ci, którzy odpowiedzą poprawnie, mają szansę wygrać pieniądze. - Staraliśmy się znaleźć przejrzystą formułę konkursu umożliwiającą dobrą zabawę, a jednocześnie nawiązującą do specyfiki wydawnictwa Larousse - mówi Aleksander Pwalikowski, producent akcji specjalnych brandu Złote Przeboje. Konkurs realizuje firma One-2-One. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.