Wirtualna Polska modyfikuje cennik reklamowy

Wirtualna Polska wprowadzi od przyszłego tygodnia zmodyfikowany cennik reklamowy. Najważniejsze zmiany to m.in. znaczne obniżenie cen reklamy wideo (o 40-50...

Wirtualna Polska wprowadzi od przyszłego tygodnia zmodyfikowany cennik reklamowy. Najważniejsze zmiany to m.in. znaczne obniżenie cen reklamy wideo (o 40-50 proc. w zależności od formy) i podwyżki w cenach artykułów sponsorowanych w wersji premium (gdy na stronie głównej danego serwisu prezentowany jest nie tylko link do artykułu, ale także tytuł i skrót artykułu, podwyżka o 40 proc.) i reklam w postaci domyślnego hasła w wyszukiwarce (o 50 proc.). W nowym cenniku zaistnieją także nowe formy, m.in. paski reklamowe 375x20 pikseli na stronie głównej nad boksami czy WPDot - reklama przewijająca się po wybranej stronie portalu, niezakłócająca przeglądania zawartości. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.