W Wielkiej Brytanii rusza kampania przeciwko samobójstwom

Kontrowersyjne zdjęcia przedstawiające obraz Londynu po zamachach bombowych z lipca 2005 r. pojawią się w tym tygodniu jako element kampanii...

Kontrowersyjne zdjęcia przedstawiające obraz Londynu po zamachach bombowych z lipca 2005 r. pojawią się w tym tygodniu jako element kampanii na rzecz ograniczenia liczby samobójstw wśród Brytyjczyków. Samobójczy charakter przeprowadzonych wtedy ataków terrorystycznych ma wzmocnić przekaz kampanii zorganizowanej przez Ogilvy & Mather dla fundacji Campaign Against Living Miserability (CALM). Dodatkowo CALM zamieści także lżejsze w odbiorze, humorystyczne reklamy w radiu. Podczas gdy billboardy mają przykuć uwagę Brytyjczyków, spoty radiowe z udziałem znanych komików powinny skłonić mężczyzn do szukania pomocy i rozmowy o problemach. W Wielkiej Brytanii codziennie samobójstwo popełnia średnio trzech mężczyzn. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.