BGŻ celuje w mały i średni biznes - pierwsza tak mocna kampania banku skierowana do tego segmentu

Bank BGŻ przygotował kampanię reklamową wspierającą sprzedaż produktów dla segmentu MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Promuje w niej zwłaszcza kredyt...

Bank BGŻ przygotował kampanię reklamową wspierającą sprzedaż produktów dla segmentu MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa). Promuje w niej zwłaszcza kredyt Ekspres Linia - kampania została oparta na przekazie ukazującym kredyt jako produkt, który można otrzymać w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu "firma działa bez stresu". - To pierwsza zakrojona na tak dużą skalę kampania skierowana do firm - mówi Maria Kudelska, dyrektor departamentu komunikacji w Banku BGŻ. - Chcemy budować wizerunek instytucji mającej konkurencyjną ofertę nie tylko dla klientów detalicznych, ale także instytucjonalnych. Kampanię obejmującą telewizję (TVP1, TVP2, TVP3, TV4, Polsat, TVN, TVN Siedem, TVN24, TVN Turbo, Discovery, Animal Planet), prasę (specjalne dodatki i główne grzbiety na stronach o tematyce finansowej w "Gazecie Wyborczej", "Dzienniku", "Pulsie Biznesu", "Rzeczpospolitej", "Polityce", "Newsweeku", "Przekroju" i w prasie lokalnej) oraz radio (Radio Zet, RMF FM, Trójka PR, Tok FM i Radio PiN) przygotowały agencja McCann Erickson oraz dom mediowy Universal McCann. Kampania potrwa do 13 listopada br. To już druga tej jesieni, po niedawnej kampanii kredytów hipotecznych, kampania reklamowa prezentującą nowe logo BGŻ wraz z nowym claimem: "Pieniądze są dla ludzi". Nowe logo zostało wprowadzone przez bank w kwietniu br. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.