Trwa mobilna kampania sklepów Cropp Town na warszawskich autobusach

W Warszawie trwa październikowa kampania typu transit advertising, którą realizuje dla Cropp Town agencja CAM Media. Główne hasło kampanii skierowanej...

W Warszawie trwa październikowa kampania typu transit advertising, którą realizuje dla Cropp Town agencja CAM Media. Główne hasło kampanii skierowanej do młodych i aktywnych osób brzmi "Człowieku, wyluzuj". Akcja realizowana jest na 30 warszawskich autobusach miejskich w formacie king size i full back. Dodatkowo kampanię wzmacnia reklama na billboardach 6x3 i na niestandardowych siatkach wielkoformatowych rozmieszczonych także w największych miastach Polski. Jest to kolejna kampania realizowana przez CAM Media dla LPP SA. Wcześniej firmy współpracowały m.in. przy promocji marki Reserved. Cropp Town to należąca do LPP SA sieć sklepów z odzieżą i akcesoriami dla osób w wieku 13-20 lat. Natomiast firma CAM Media specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu komunikacji niestandardowej. Jej klienci to m.in.: TVP, "Avanti", Bata, ElectroWorld. (KH)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.