Wakacyjna oferta firm reklamy zewnętrznej

Nowo powstała firma reklamy zewnętrznej, Holliday Media, rozpoczyna budowę wakacyjnej sieci nośników. Na 20 plażach Pomorza Zachodniego, od Międzyzdrojów do...

Nowo powstała firma reklamy zewnętrznej, Holliday Media, rozpoczyna budowę wakacyjnej sieci nośników. Na 20 plażach Pomorza Zachodniego, od Międzyzdrojów do Ustki, ma stanąć ok. 600 tablic reklamowych. Będą one montowane zarówno na plażach, jak i przy głównych ciągach komunikacyjnych letnich kurortów. Są to nośniki w formacie 1,8 m x 1,2 m, na których dodatkowo, na życzenie reklamodawcy, mogą zostać zamontowane flagi bannerowe z logo firmy lub produktu. Koszt wynajęcia jednego, dwustronnego nośnika wynosi 170 USD za dwutygodniową ekspozycję, zaś 250 USD za kampanię miesięczną. Oferta wakacyjna obejmie okres od 15 czerwca do 15 września br. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.