W Plakandzie Int. możliwe kampanie dwutygodniowe

Firma Plakanda Int. zaoferowała przeprowadzanie kampanii dwutygodniowych. Stało się to możliwe dzięki podpisanemu kontraktowi na organizację 14-dniowych kampanii dla wydawcy...

Firma Plakanda Int. zaoferowała przeprowadzanie kampanii dwutygodniowych. Stało się to możliwe dzięki podpisanemu kontraktowi na organizację 14-dniowych kampanii dla wydawcy miesięcznika "Twój Styl" (Wydawnictwo Prasowe Twój Styl). Będą one zapowiadać kolejne wydania magazynu, pod koniec każdego miesiąca, aż do końca roku. Od lipca do grudnia br. w ofercie Plakandy Int. znajdą się 334 lokalizacje, w ośmiu największych miastach Polski, w których reklamodawcy będą mogli organizować dwutygodniowe kampanie. Za stronę kreatywną kampanii "Twojego Stylu" odpowiedzialna jest agencja reklamowa Happy Hours, za zakup mediów - dom mediowy Optimum Media. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.