Rainbows stawia duże nośniki

Firma Rainbows rozpoczeła realizację dwóch dużych projektów związanych z reklamą zewnętrzną. Pierwszy dotyczy postawienia sieci wielkogabarytowych nośników dla koncernu tytoniowego...

Firma Rainbows rozpoczeła realizację dwóch dużych projektów związanych z reklamą zewnętrzną. Pierwszy dotyczy postawienia sieci wielkogabarytowych nośników dla koncernu tytoniowego Japan Tobacco. Są to konstrukcje typu back- i frontlite, w formacie 10 m x 4 m, które będą lokalizowane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. Drugi kontrakt został podpisany przez Rainbows z Browarem Tyskie Górny Śląsk SA. Reklamę piwa Tyskie umieszczono na zwieńczeniu Domu Towarowego Skarbek w Katowicach (trzy panele podświetlane o łącznej powierzchnii 680 mkw.). Teraz Rainbows pracuje nad postawieniem 10 tablic reklamowych dla browaru, w formatach 10 m x 4 m i 12 m x 4 m, na terenie aglomeracji katowickiej. Koszt produkcji i montażu jednej konstrukcji tego typu waha się w granicach 50-60 tys. złotych. Rainbows, po przeprowadzeniu reorganizacji w firmie, związanej m.in. z powrotem do kraju jednego ze wspólników spółki, Andrzeja Gumowskiego, zamierza skoncentrować się wyłącznie na działalności związanej z reklamą zewnętrzną oraz szeroko rozumianymi usługami produkcyjnymi (oprócz reklamy zewnętrznej również produkcja gadżetów oraz spotów radiowych i telewizyjnych). (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.